رنگ های ترافیکی چیست ؟ مشاوره تخصصی خرید

امروزه به دلیل افزایش جمعیت و تعداد زیاد وسایل نقلیه، کامیون های ترافیکی بسیاری در شهر وجود دارد.

همانطور که می دانید می توان این رنگ ها را تولید کرد، اما برخی از مردم می پرسند: رنگ های ترافیکی چیست ؟ برای مشاوره تخصصی خرید با ما تماس بگیرید ؟

برای پاسخ به این پرسش رنگ مورد استفاده برای مرتب نگاه داشتن خیابانها است و کیفیت ان باید برای کاربرد ان در راهسازی و راهسازی بسیار مناسب باشد. ترافیکس ها به راحتی می توانند توسط خطوط مناسب کنترل شوند.

به منظور تعیین محدوده مشخصی از ترافیک و همچنین کاهش خطرات ناشی از تصادفات خودرویی، از رنگ‌های اکریلیک و روغن‌های ساده در سطح شهر تهران و شهرهای دیگر استفاده شده است. رنگ‌های ترافیکی توزیع و به‌طور عمده و ارزان توزیع شده است.

رنگ‌های ترافیکی دو نوع هستند: رنگ‌های ترافیکی سرد و رنگ‌های شفاف گرم، که هر کدام را می‌توان به‌طور جداگانه توصیف کرد؛ خرید و فروش این محصول در تمام بخش‌ها و شهرها، و با توجه به نیاز این محصول، انتظار می‌رود که بازار این محصول بسیار داغ‌تر از قبل باشد.

رنگ ترافیکی سرد نیازی به درجه حرارت بالا برای اجزای رنگ و کاربرد ان و همچنین مخلوط کردن ندارد، اما در رنگ ترافیک گرم ابتدا باید دمای به مقدار مشخص افزایش یابد و سپس روی اسفالت کار کند و هر نوع رنگ دارای مدل‌ها و گونه‌هایی است که کیفیت ان‌ها در خرید و فروش این محصول و همچنین موارد استفاده از ان نقش مهمی ایفا می‌کند و به عنوان مثال، رنگ ترافیک با کیفیت پایین نمی تواند فروش خوبی باشد و اگر انها در بازار باقی بمانند باید کیفیت را افزایش دهند و در غیر این صورت، مراکزی که تولید با کیفیت بالا دارند بازار را خواهند گرفت که بسیار بدیهی است و بنابراین خرید رنگ های ترافیکی به شناسایی بیشتر نیاز دارد و ما باید از قبل در مورد ان اگاه شویم.

رنگ های ترافیکی چیست

پخش رنگ های ترافیکی

همانطور که در بالا اشاره شد، برای خرید تجهیزات ترافیک، لازم است که از مراکز پخش قابل اعتماد در محصول برای در نظر گرفتن کیفیت بالا در خرید این محصول استفاده شود. رنگ پلاستیکی سرد نوعی رنگ کلروفون سرد است که بر اساس رزین های اصلاح شده الکید با کلروکوکوس است و در خطوط زیر خط مداوم و مداوم در خارج و داخل شهر بسیار مفید است. دیگر انواع رنگ سرد در ترموپلاستیک های رنگ اکریلیک سرد استفاده می شود، این رنگ ها همچنین بر پایه رزین اکریلیک ترموپلاستیک مبتنی بر حلال و پایه اب با خواص مکانیکی و فیزیکی بالا برای پوشش جاده های داخلی و خارجی شهر استفاده می شود.

رنگ ترافیک چند جزئی یکی دیگر از انواع زنگ های ترافیکی است که در این رنگ بر اساس رزین اکریلیک ترمو کریستالی انجام می شود آن را در هر دو خط عابر پیاده و کانال های ترافیک و همچنین دیگر مکان های مورد استفاده در خطوط مرزی بزرگراه و همچنین علائم هشدار در سرعت استفاده می شود.

رنگ های گرم ترافیک نیز به صورت پودر هستند و برای مسیرهای سفر و ازادراه ها مناسب هستند. خصوصیات این رنگ‌ها می‌تواند سرعت خشک کردن بسیار بالا، خواص مکانیکی و چسبندگی خوب و قابل اجرا در ضخامت‌های نسبتا بالا باشد.

رنگ سفید ترافیکی چیست

یکی از پرکاربردترین رنگ‌ها رای خیابان‌ها سفید است، و کارایی رنگ سفید ترافیک، برخلاف رنگ سیاه ترافیک، باید گفت بسته به محل استفاده از این محصول. جاده ها و آسفالتها، اگر تا به حال توجه کرده اید، یک رنگ سیاه تیره دارند، که بهترین رنگ برای کشیدن خطوط است، رنگ سفید، زیرا عکس ان رنگ سیاه است، و به راحتی قابل مشاهده است. امروزه، این رنگ در شهرها بسیار ضروری شده است، چرا که تا حد زیادی قادر به راهنمایی رانندگی مردم بوده و کیفیت رانندگی را بالا برده است، زیرا دقیقا مشخص است که هر خط نشان دهنده یک مکان خاص است، برای مثال، جاده یک خط یا دو خط است، که کیفیت رانندگی را افزایش داده و باعث تصادفات کمتر می شود.

رنگ های ترافیکی چیست

رنگ ترافیکی زرد

رنگ زرد راهنمایی، یک رنگ ترافیک گرم، برای روشن کردن قسمت هایی از خیابان که قصد داریم بیشتر ببینیم، استفاده می شود، و رنگ زرد در اطراف ایستگاه های اتوبوس و تاکسی برای نمایش بیشتر در صورت اطلاع، استفاده می شود. رنگ ترافیک باید ویژگی های خاصی داشته باشد تا بتوان از ان استفاده کرد زیرا این محصول تمام روز در معرض هوای نامساعد، افتاب و باران است بنابراین کیفیت و استانداردهای آن بسیار مهم است که برای تولید مواد با کیفیت بالا استفاده می شود و در شهرهایی که اب و هوایی بسیار سرد دارند، به دلیل هوای سرد باید با تحمل بالا رنگ امیزی شوند.

رنگ های ترافیکی چیست

رنگ ترافیکی مشکی

بسیار کمتر از سایر رنگ ها، رنگ ترافیک سیاه مورد استفاده قرار می گیرد زیرا بسیار نزدیک به رنگ آسفالت است و هنگامی که بر روی یک خط بر روی زمین کشیده می شود نامرئی است، و اکثر رنگ بر روی رنگ های دیگر در اب پاش ترافیک استفاده می شود، جایی که انها اولین رنگ خط را با رنگ روشن، مانند سفید یا زرد، و سپس رنگ سیاه بر روی آن برای نشان دادن نشانه های خاص استفاده می شود. معمولا رنگ ترافیکی مشکی در  کف سن ، محل اجرای ،نمایش تئاتر و سینما استفاده می شود.

قیمت رنگ ترافیکی زرد

در کل، اگر ما می خواهیم توضیح دهیم، باید گفته شود که رنگ های ترافیکی  زرد قیمت خوبی است زیرا محصول در شهر بسیار کارآمد است و بنابراین در حجم بالا تولید می شود. این یک رنگ خوب است که به راحتی بر روی آسفالت نفوذ می کند و هنگامی که بر روی سطح زمین کشیده می شود، آن را به طور کامل در سطح آسفالت درج شده است زیرا برای مدت طولانی بر روی زمین نگه می دارد.

رنگ ترافیکی سبز

یکی از انواع محصولاتی که با رنگ های مختلف مانند سبز تولید می شود، رنگ ترافیک است زیرا علائم ترافیکی گوناگونی زیادی دارند و به همین دلیل برای نمایش آن به رنگ ویژه نیاز دارند و این رنگ باید یک مقاومت در برابر سایش قوی داشته باشد زیرا در طول روز ماشین الات و افراد مختلف در حال حرکت بر روی آن هستند و اگر رنگ خوب نباشد، با چند پاس ان باعث می شود که رنگ با استفاده از لاستیک از بین برود، بنابراین پوشیدن بسیار مهم است و پوشیدن آن باید در کار سفید استفاده شود.

رنگ های ترافیکی چیست

رنگ ترافیکی قرمز

بهترین رنگ منگنز که می تواند برای نمایش خطر استفاده شود رنگ قرمز ترافیک است زیرا همیشه برای نشان دادن خطر استفاده می شود. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد رنگ‌های ترافیکی، میزان خشک شدن ان در مقایسه با سایر رنگ‌ها می‌باشد و این رنگها پس از استفاده در زمین به مدت چند دقیقه به سرعت خشک می شوند. برای زنده بودن بهتر این رنگها، شما می توانید چندین بار متوالی در زمین انجام دهید تا به عنوان چند لایه عمل کنید و به راحتی نمیمیرند.

رنگ ترافیکی نارنجی

برای پوشش خیابان، بیشتر از رنگ ترافیک و نئون مانند نارنجی و قرمز استفاده می شود زیرا این رنگ ها در شب نیز قابل مشاهده هستند و در شب رنگی عمل می کنند. علامت گذاری صحیح در خیابان ها و جاده ها به قدری زیاد است که در کشور بسیاری از شرکت ها شروع به تولید این نوع و ارائه ان به بازار داخلی کرده اند.

رنگ های ترافیکی چیست

حلال رنگ ترافیکی چیست

هر رنگی باید با یک حلال ترکیب شود تا ان را قابل استفاده کند، و چه حلال رنگ ترافیک ارزان باید گفته شود که به نوع رنگ بستگی دارد چه پلاستیک یا چرب باشد و اگر رنگ پلاستیک باشد، می‌توان ان را به راحتی با اب حل و استفاده کرد، اما اگر نوع روغن باشد، باید با بنزین یا نازکتر حل شده و سپس استفاده شود.

فروش ارزان رنگ ترافیکی اکریلیک

برای ارائه کیفیت بسیار بالا از این محصول، همانطور که قبلا ذکر شد، باید از مراکز معتبر تهیه خدمات تغذیه سرعت پلاستیکی، که در حالی که ارزان تر از کیفیت محصول مانند رنگ ترافیک اکریلیک است، خریداری شود. رنگ ترافیک نیاز به حلال هایی دارد که همچنین باید از مراکز بسیار قابل اعتماد به دست اید، حلال ها انواع مختلفی مانند حلال الکید کلروچو دارند، که برای رقیق کردن رنگ الدی کلروچو استفاده می شود و برای دستیابی به یک ویسکوزیته خوب، نازک تر اکریلیک ترموپلاستیک، که برای رقیق کردن این رنگ بسیار مفید است برای دستیابی به ویسکوزیته مناسب، و همچنین برای شستشو ابزار رنگ امیزی استفاده می شود. رنگ کن ها نقش مهمی در هدایت رنگ ترافیک و همچنین رقیق کردن ان ایفا می کنند، بنابراین باید برای هر رنگ یک نازک تر خاص با همان رنگ، یک تیتر برای رنگ های مختلف و یک سری از رنگ های پایه حلال استفاده شود.

حلال‌ها همچنین دارای فاکتورهایی هستند که باید هنگام خرید در نظر گرفته شوند، قدرت بالای حلال، سرعت تبخیر، شفافیت و قیمت فاکتورها و اقلامی که باید هنگام خرید حلال مورد بررسی قرار گیرد، همچنین رنگ‌های ترافیکی دارای استانداردهایی هستند که باید هنگام تولید و هنگام خرید مشاهده شوند. رنگ‌های تولید شده باید عاری از هر گونه مواد خارجی باشند و به طور یکنواخت در رنگ در فرایند ساخت مواد تشکیل دهنده رنگ به عنوان همگن در زمان اجرا، محصول باید به عنوان دست و شیک پس از خط و خشک شدن دیده شود و هیچ اثری از ترک و خراش در رنگ در نتیجه اشعه خورشید وجود ندارد.

رنگ های ترافیکی چیست

خرید عمده رنگ ترافیکی تهران

در شهرهای مختلف مراکز بسیاری وجود دارد که عمدتا به فروش رنگ‌های ترافیکی می‌پردازند اما باید به دلیل کیفیت و سن، انها را بخرید. اجرای این کمپین بر اساس شرایط اب و هوایی هر منطقه و محدودیت ترافیک است، بنابراین با انتخاب بهترین رنگ برای هر منطقه اب و هوایی، کارامدترین رنگ ترافیک باشد.

با توجه به پیشرفت علم و فناوری در حوزه‌های نانو، انواع رنگ‌های عبور و مرور در نانوشبکه با عمر چهار برابر سایر رنگ‌های ترافیکی، به بازار عرضه می‌شوند. ویژگی‌های نانو-رنگ خیلی بیشتر از دیگر انواع ان هستند. نانوتکنولوژی مانند چسب بالا، خشک کردن فوق العاده سریع، ضخامت بالا و مناسب بودن ان با تمام شرایط اب و هوایی و در میان همه این خواص، قیمت بسیار بهتر و مقرون به صرفه تر از یک مخروط پلاستیکی جداگانه و بسیار محبوب نانو، که توجه همه کسانی که در این حرفه فعال هستند را جلب کرده است. مجموعه ما با توجه به علوم جهان و همچنین با تکیه بر تجربه بسیار بالا، یک هدف و انتخاب بسیار خوب برای شما مشتریان عزیز است که شما می توانید با ارامش ذهن از این مجموعه خریداری کنید. امروز، به دلیل رونق کسب و کار انلاین و سهولت ارزیابی محصولات در این بستر، شما می توانید وب سایت رسمی ما را ببینید و خرید بسیار امن و راحت در حالی که بازدید از تمام محصولات. با پر کردن فرم در صفحات رسمی وب‌سایت، می‌توانید به طور مستقیم با متخصصین ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما