کاربرد گلاسبید و نحوه خرید

اصلی ترین ماده اولیه گلسبید ضایعات شیشه یا شیشه بازیافتی میباشد.ریز دانه های کروی شکل شیشه ای را گلاسبید میگویند و اندازه آنها از10تا1200 میکرون است ویکی از موارد عمده کاربرد گلاسبید استفاده در ترکیبات رنگ ترافیکی جهت افزایش قدرت دید راننده در شب است.

برای تضمین امنیت جاده ها خطکشی باید طوری باشد که حتی در شب برای دید راننده مشهود باشد یعنی قدرت بازتاب نور آن بالا باشد.

در ساعاتی که هوا روشن است خطکشی محور جاده بخاطر تضاد رنگ خطکشیها(سفید و زرد)با سطح تیره جاده به راحتی قابل مشاهده است اما در شب چیزی که باعث سهولت دید راننده میشود وجود گلسبید در خطکشیها است و بدون وجود گلسبید دیدن جاده برای راننده تقریبا غیر ممکن است.

ذرات ریز کروی شکل گلاسبید بصورت آینه های کوچک عمل میکند و در شب نور چراغ اتومبیل را به چشمان راننده بازتاب میدهد و موجب سهولت دید راننده و انعکاس نور میشود.گلسبیدها دارای سطحی یکدست،بدون ناخالصی و در قطرهای مختلف و کاملا گرد هستند.

کاربرد گلاسبید

روش تولید گلاسبید

گلسبیدها معمولا بر اساس روشهای شیشه سازی دسته بندی میشوند.شیشه در دمایی به اندازه کافی بالا که بتواند آنرا قابل استفاده کند و شکل پذیر کند روی یک سیم فولادی قرار میگیرد و شکل داده میشود شکل داد یا اینکه میشود در حالیکه هنوز گرم و مذاب است در قالبی گرد ریخت و فشار داد و گلسبید کروی بدست آورد.بهترین نوع گلسبیدها بشکل پودر و کروی بوده و بدون شکستگی هستند.

انواع گلاسبید

گلسبیدهای900تا1200 میکرونی برای وسایل تزیینی،تا اندازه125 میکرون برای سند بلاست و حتی خطکشی استفاده میشود.این مهره ها برای حفاری چاههای نفت و روانسازی بتن نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

کاربرد گلاسبید

کاربرد گلاسبید

گلسبیدها به عنوان فیلر،تمیز کردن سطح فلزات،اطفاء حریق،بهبود آسیاب،تولید وسایل دکوری،اکتشاف نفت،تونر جوهر دستگاههای کپی،خطکشی جاده ها و اتوبانها و….مورد استفاده قرار میگیرد.بیشترین کاربرد گلسبیدبه عنوان دانه های شیشه ای روپاش و گلاسبید پرمیکس روی رنگ ترافیکی  سازی و آسیابهای صنعتی میباشد.

 ویژگیهای گلاسبید ما 

  • سطح یکدست کروی
  • گردی بالای 90 درصد
  • بدون حباب
  • تنوع قطری ببن  125 تا710 میکرون
  • سطح یکدست و
  • فاقد ناخالصی مانند براده اهن و گردو خاک

قیمت گلاسبید را از اینجا استعلام کنید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما