خرید اینترنتی رنگ ترافیکی + عوامل موثر انتخاب رنگ خط کشی راه ها

به نام خدا به مرکز اصلی خرید اینترنتی رنگ ترافیکی و انواع رنگ خط کشی خوش آمدید.

ایمن رنگ مفتخر به تولید انواع رنگ های ترافیکی سرد و رنگ دو جزئی و رنگ گرم ترافیکی می باشد. با مشاوره از کارشناسان این شرکت از میزان خرید رنگ ترافیکی و قیمت رنگ ترافیکی با خبر شوید. و بهترین گزینه را برای این منظور انتخاب نمائید.

خرید اینترنتی رنگ ترافیکی

عواما موثر در انتخاب نوع رنگ و مواد خط کشی  

در نواحی مرطوب و بارانی میزان بازتاب نور برگشتی کاهش یافته و باعث اختلال در بازتاب خط کشی ها می گردد. دلیل این امر وجود ذرات معلق آب در هوا و در نتیجه ایجاد پدیده شکستگی نور است. البته باران در هر زمان قابلیت دید راننده را کاهش می دهد. در اثر تشکیل لایه ای از آب روی سطح و معرق شدن دانه های شیشه ای انعکاس نور مختل شده و بازتاب نور به طور مناسب انجام نمی شود.

استفاده از دانه های شیشه ای با قطر بیشتر و ضریب شکست بالاتر در ترکیب مواد خط کشی می تواند به رفع یا کاهش این مشکل کمک کند. علاوه بر باران و برف و شن های روان شرایط آب و هوایی به مفهوم گرما و سرما یا رطوبت نیز بر عملکرد خط کشی معابر تاثیر می گذارد. چرخه تکرار یخ زدن و آب شدن برف در روز و شب و کاهش دما تا 150 درجه روی سطح معابر و همزمان روی خط کشی ها باعث کاهش و تضعیف پیوند بین ساختار رنگ و سطح جاده می شود. گرمای بیش از 50 درجه در تابستان همراه با رطوبت نسبی بالا نیز می تواند به اندازه سرما بر کیفیت رنگ خط کشی اسفالت  و طول عمر آن اثر نامطلوب ایجاد نماید.

خرید اینترنتی رنگ ترافیکی

خرید رنگ ترافیکی + شرایط آب و هوایی

اکثر مواد خط کشی به دمای مناسب برای خشک شدن یا پخت صحیح رنگ نیاز دارند. گفته می شود که شرایط آب و هوایی زمان اجرا یکی از مهمترین عوامل موثر عملکرد خط کشی است این امر خصوصا برای مواد حساس به شرایط محیطی از قبیل مواد ترموپلاستیک و نوارهای پیش ساخته صادق است. دمای هوا و سطح روسازی و سرعت باد و رطوبت هوا و خشک بودن سطح رو سازی باید در زمان اجرای  خط کشی مورد توجه قرار گیرد.

خرید اینترنتی رنگ ترافیکی

عوامل مهم در انتخاب رنگ خط کشی راه ها

  • انتخاب رنگ مناسب با توجه به شرایط کاربردی
  • کیفیت سطح اسفالت که تازه هست یا قدیمی
  • نحوه آماده سازی سطح اسفالت
  • شرایط آب و هوا و دمای سطح آسفالت در هنگام خط کشی
  • نوع ماشین آلات رنگ آمیزی که استاندارد هستند یا قدیمی
  • زمان مناسب رنگ آمیزی آسفالت خیلی مهم است
  • بازرسی و نظارت در زمان رنگ خط کشی اسفالت
  • میزان عبور ترافیک وسایل نقلیه بر روی خطوط رنگی
  • نوع دانه بندی اسفالت رویه

خرید اینترنتی رنگ ترافیکی در همه روزهای هفته میسر می باشد و این شرکت محدویتی در میزان خرید ندارد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما