فروشگاه رنگ ترافیکی در تهران

ایمن رنگ تاپ فروشگاه رنگ ترافیکی در تهران  ،انواع مختلف رنگ های گرم و سرد ترافیکی تک جزئی و دوجزئی به همراه گلاسبید و پرایمر تولید میکند. ایمن رنگ تاپ فروش انواع رنگ ترافیکی در تهران و اجرای طرح‌های ترافیکی مهارت دارد.فروش انواع رنگ ترافیکی و کرج  در تهران و قم و کاشان و …

فروش رنگ ترافیکی تهران

ایمن رنگ تاپ فروش انواع رنگهای ترافیکی

رنگ ترافیکی برای مشخص کردن محدوده های خاص تردد و همچنین کاهش خطرهای ناشی از حوادث رانندگی نقش ویژه‌ای دارد.

ایمن رنگ تاپ فروش انواع رنگ ترافیکی در تهران و کل کشور ایران را برعهده دارد.

رنگ ترافیکی سرد برای مخلوط کردن اجزای رنگ و اجرای آن نیاز به دمای بالا ندارد.

رنگ ترافیکی گرم باید دمای آن را تا میزان تعیین شده افزایش داد و بعد آن را بر روی آسفالت اجرا کرد. معمولا از 190 درجه تا 230 درجه گرم می کنند.

فروش رنگ ترافیکی تهران

انواع رنگ ترافیکی سرد

  • رنگ سرد کلروکائوچو: بر پایه رزین های آلکیدی اصلاح شده است که با کلروکائوچو می باشد و در خط کشی‌های ممتد و منقطع خیابان و جاده ها کاربرد دارد.
  • رنگ سرد اکریلیک ترموپلاست: این رنگ بر پایه رزین اکریلیک ترموپلاست پایه حلالی و پایه آب دارد که در جهت خط کشی جاده‌های داخل و خارج شهر کاربرد دارد.
  • رنگ ترافیکی چند جزئی: این رنگ بر پایه رزین اکریلیک ترموست است و توسط هاردنر پراکساید پخش میشود؛ این رنگ جهت خط کشی خطوط عابر پیاده و کانالهای عبور و مرور،  خطوط حاشیه بزرگراه ها و همچنین علائم هشدار در سرعتگیرها کاربرد دارد.
  • اجرای رنگ ترافیکی گرم به شکل مذاب هست و برای آزاد راهها و مسیرهای پرتردد مناسب هست سرعت خشک شدن بالا دارد و چسبندگی زیادی، یکی از ویژگی‌های این رنگ اجرا در ضخامت بالا است.

فروش رنگ ترافیکی تهران

تولید با کیفیت حلال رنگ ترافیکی در کارخانه ایمن رنگ تاپ

انواع حلال رنگ ترافیکی مناسب با ویژگی های آن رنگ نیز در مجوعه ایمن رنگ تاپ تولید میشود.

حلال آلکید کلروکائوچو: جهت رقیق سازی رنگ ترافیکی آلکید کلروکائوچو برای رسیدن به ویسکوزیته ی مناسب کاربرد دارد.

تینر اکریلیک ترموپلاست: جهت رقیق سازی این رنگ برای رسیدن به ویسکوزیته ی مناسب کاربرد دارد همچنان جهت شستشوی ابزار رنگ آمیزی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

عوارض استفاده از حلال های نامناسب در رنگ ترافیکی 

  • پوسته شدن رنگ پس از خشکی کامل

استفاده از حلال نامناسب باعث می شود که رنگ پس از آن که کاملا خشک شد با کوچکترین نیرو و تنش از سطح جدا و در اصطلاح پوسته شود. این حالت نه تنها زیبایی کار را از بین می ‌برد بلکه باعث می‌شود یک هزینه مجدد برای آماده سازی سطح واجرای رنگ آمیزی برای شما ایجاد شود.

فروش رنگ ترافیکی تهران

  • نداشتن چسبندگی بالا بر روی سطح بستر

نداشتن چسبندگی مناسب یکی از معضلات دیگری است که در به کارگیری حلال رنگ ترافیکی غیراستاندارد ایجاد می‌شود. زمانی که رنگ به سطح کار به خوبی نچسبد قطعاً دارای عمر و دوام بالایی نخواهد بود در حالیکه محیط های پر ترافیک چسبندگی رنگ فوق العاده اهمیت دارد و در صورت استفاده از حلال رنگ نامناسب رنگ خیلی زود چسپندگی خود را از دست میدهد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما