رنگ نسوز اگزوز اجاق گاز منقل تفلون

یکی از کاربردی ترین رنگها در صنعت رنگ نسوز است که این رنگها بسیار مقاوم هستند در برابر گرما و حرارتی تا دمای 650درجه و حتی بالاتر از آن را می توانند تحمل کنند و رنگ نسوز برای اگزوز اجاق گاز منقل تفلون و  برای همه وسایل و لوازم خانه ای که با گرما و حرارت سرو کار دارند مناسب است و استفاده می شود به علت این استفاده می شود که رنگ نسوزها مقاومت بالایی دارند و به همین دلیل باعث می شوند که این وسایل سالم بمانند و هیچ نوع آسیبی نمی بیند.

رنگ نسوز اگزوز

یکی از قدرتمند ترین رنگهای نسوز رنگ نسوز سرامیکی می باشد این رنگهارا به دلیل مقاومت بالایی که دارد از حرارت در برابر فلزات جلوگیری می کنند و بسیار پرکاربرد هستند بیشتر قطعات فلزی با این نوع رنگ نسوز پوشش دهی می شوند برای مثال در اگزوزهای خودرو و منیفولد و در محفظه های توربو خودرو است و همچنین در بیشتر قطعاتی که تحت تاثیر گرما هستند و قطعات داخل اتوموبیلها استفاده می گردد.

قیمت رنگ نسوز برای اجاق گاز

یکی دیگر از جاهایی که رنگ نسوز در آن استفاده می شود برای اجاق گاز می باشد که قیمت این رنگ نسوز هم به عوامل مختلفی بستگی دارد به مواد شیمیایی و حلالها و مقاومت آنها در برابر گرما و حرارت دیدن و اکسید شدن از خصوصیات این رنگهای نسوز می باشد و برای تعیین قیمت بستگی به این موضوع دارد که چه ویژگیهایی دارند و از کدام نوع این رنگها باشند و اینکه به بسته بندی آن و مقدار و حجمی که داخل آن است دارد و همینطور بستگی دارد به قیمت مواد اولیه آن و همینطور شرایط بالایی که گفته شد و همینطور به استهلاک دستگاه ها و تجهیزات دارد و ظرفهای تولیدی و عوامل بسیاری برای تعیین قیمت رنگ نسوز برای اجاق گاز می باشد.

رنگ نسوز برای منقل

یکی دیگر از جاهایی که رنگ نسوز می تواند کاربردی باشد برای منقل است رنگهای نسوز علاوه بر زیبایی که به وسایل می دهند همینطور باعث مقاومت آن وسایل در برابر گرما می شود و باعث جلوگیری از آسیب این وسایل می شود این رنگها مزایای بسیاری دارند یکی از این مزایا چسبندگی بالا است.

رنگ نسوز برای منقل

این چسبندگی به این معنا می باشد که قدرت جذب بسیار بالایی دارند این رنگها و می توانند تمام سطوح را پوشش دهند و یکی دیگر از مزایای رنگهای نسوز سرعت بالای آنها در خشک شدن می باشد یعنی زمانی که شما دارید  وسایلتان را با این رنگ پوشش  می دهید به سرعت خشک می شود که در رنگهای نسوز این یک ویژگی مهم می باشد.

مورد بعدی پوشش محافظی این رنگها می باشد که شما می توانید از این رنگها به عنوان یک پوشش بسیار مقاوم در برابر ضربه و پوسیدگی می باشد و به دلیل مقاومتش در برابر حرارت و ضربه موجب سالم ماندن و مقاومت و ماندگاری آن وسایل می شود.

رنگ تفلون نسوز

یک نوع دیگر رنگ تفلون نسوز می باشد تفلون خالص تحمل حرارتی بسیار بالایی در بین پلاستیکها دارد و که از منفی 260 تا مثبت 260 متغیر می باشد تفلونها بسیار مقاوم هستند و در صنایع برودتی بهترین عملکرد را دارند به شکلی که هیچگونه شکستی نشان نمی دهند و خیلی مقاومت عالی ای دارند.

رنگ نسوز اگزوز موتور

یک نوع رنگ رنگ نسوز سرامیکی است که در قسمت قبل کمی به آن پرداختیم و این نوع رنگها برای اگزوزهای موتور و اتوموبیل هم قابل استفاده هستند این رنگهای نسوز سرامیکی برای سطوح فلزی که دارای حرارت و گرمای بسیار بالایی هستند استفاده می شود برای فلزاتی که از جنسهای آلومینیوم و فولاد کربنی و استنلس استیل و کروم و چدن می توانید استفاده کنید .

رنگ نسوز اگزوز موتور

تجهیزاتی که در دماهای بسیار بالا هستند مثل 2000 درجه فارنهایت هستند برای تجهیزاتی که در معرض این دماها هستند بسیار مناسب است و علاوه بر بالا بردن مقاومت این تجهیزات در برابر گرما این نوع رنگها پوشش دهی بسیار قوی ای دارند یعنی در برابر ضربه خراب شدن پوسیدگی و آسیبهای مختلف کمک میکنند و باعث مقاوم شدن آنها می شود.

رنگ نسوز برای قابلمه

یکی دیگر از جاهای دیگری که رنگ نسوز کاربرد دارد برای قابلمه و لوازمهای آشپزخانه می باشد در واقع به یکی از پوششهای صنعتی که از پیگمنت آلومینیوم  و رزین سیلیکونی که پایه های این رنگها از این موارد انتخاب شده اند را رنگ نسوز می گویند که به دلیل داشتن پیگمنت آلومینیوم و رزین سیلیکونی مقاومت زیادی دارد و تا دماهای 650 و 750 درجه سانتی گراد هم می تواند به راحتی تحمل کند به دلیل خاصیت مقاوم بودنشان و عدم رنگ پریدگی این رنگها می توانند در دماهای بالا مورد استفاده قرار بگیرند.

رنگ نسوز انجین

یکی از کاربردهای رنگ نسوز در انجین موتورها و ماشینها می باشد که کمک میکند که زمانی که در معرض گرما هستند آسیب نبینند و مقاومت بالایی داشته باشند و همینطور در برابر آسیبها و مشکلات دیگر غیر از حرارت بتوانند مقاومت کنند و سالم بمانند.

رنگ نسوز اجاق گاز

از ترکیب رزین سیلیکونی و خمیر آلومینیوم رنگ نسوز اجاق گاز به دست می آید که این ترکیب  در برابر گرما  و حرارت و خط وخش و ضربه دیدن بسیار پوشش قوی و محکمی می باشد و مزایای این رنگ این است که در برابر اکسید شدن بسیار مقاوم است و ویژگی های خود را در برابر گرما و حرارت بسیار بالا حفظ می کند و دوام فوق العاده ای دارد.

رنگ نسوز اجاق گاز

خرید رنگ نسوز برای اجاق گاز

شما برای خرید رنگ نسوز اجاق گاز باید به این مورد دقت داشته باشید که قبل از اینکه رنگ آمیزی شروع بشود باید ازمناسب بودن رنگ خود مطمئن بشوید و برای رنگ نسوز اجاق گاز حتما از رنگهای که به صورت اسپری در بازار است و مخصوص چدن است استفاده کنید كه بسيار مقاوم است ىر برابر حرارت و براي اين موارد مناسب است.

قیمت رنگ نسوز برای قابلمه

ویژگیهای رنگ نسوز متفاوت هستند و برای قابلمه برای اجاق گاز پر آب اتومبیل و موتورها انواع مختلفی دارد درجه ای کمتر بیشتر متوسط دارند که این رنگها بستگی دارد که برای چه وسایلی می خواهید و آنها چه مقدار در معرض حرارت هستند و با توجه به این قیمتهای متفاوت دارد.

رنگ نسوز داخل قابلمه

همانطور که در قسمتهای قبل گفته شد رنگهای نسوز انواع مختلفی دارند برای داخل قابلمه هم از این رنگها استفاده می شود هم برای زیبایی و هم برای مقاومت در برابر گرما و حرارت و مقاومت در برابر ضربه و خط و خش می باشد به دلیل اینکه ترکیبات آن پیگمنت آلومینیومی و رزین سیلیکونی می باشد که باعث مقاومت بالای آن می شود.

رنگ نسوز برای کتری

با توجه به مقاومت بالایی که رنگ نسوز در برابر حرارت دارد برای کوره ها و دودکشها و پالایشگاه ها و دیگهای بخار در اتومبیلها و موتورها کاربرد دارد اما به دلیل مقاومت بالایی که دارد و کیفیتی که دارد درلوازم خانه و آشپزخانه مثل کتری و اجاق گاز قابلمه و خیلی از جاها پر کاربرد است.

رنگ نسوز برای کتری

کسانی که به دنبال بهترین و با کیفیت ترین رنگهای نسوز هستند و به هر تعداد و برای هر بخشی که بخواهند استفاده کنند می توانند به راحتی و با بهترین کیفیت و بهترین قیمت آن را خریداری کنند فقط کافیست در سایت ما ثبت سفارش کنید تا مشاورین ما با شما عزیزان ارتباط بگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما