فروشگاه های فروش رنگ اپوکسی +جدیدترین لیست قیمت فروش

به دلیل استقبال بی نظیر مشتریان از فروشگاه های فروش رنگ اپوکسی و سایر رنگ های صنعتی شرکت ایمن رنگ مفتخر به اجدیدترین لیست قیمت فروش و ارائه انواع مشتقات رنگ های اپوکسی بر پایه رزین اپوکسی و هاردنر پلی آمید و پلی آمین مانند پرایمر زینک فسفات اپوکسی ، زینک کرومات اپوکسی ، پرایمر زینک ریچ اپوکسی و پرایمر زینک فسفات اپوکسی ، سیلر اپوکسی ، رنگ میانی اپوکسی High Build ، رنگ میانی اپوکسی کولتار اپوکسی و گلس فلیک اپوکسی- رنگ اپوکسی دریایی رنگ اپوکسی فنولیک و … و سایر رنگ های مورد نظر مشتریان عرضه می شود.

فروشگاه رنگ اپوکسی

رنگ اپوکسی پلی آمید با قدرت چسبندگی بالا به سطح فلزی و سازه های فلزی شرایط بسیار ایده آلی را برای یک کارفرما فراهم می کند. بی شک فروشگاه رنگ اپوکسی ایمن رنگ تاپ این رنگ را یکی از پوشش ها می داند. البته بسته به شرایط از مشتقات متنوع رنگ اپوکسی استفاده می کنیم. مثلا برای محیط اسیدی از فنولیک اپوکسی و برای محیط بخار آلود از اپوکسی فنولیک استفاده می شود.

برای تماس با شرکت فروش رنگ اپوکسی با شماره 02147620014 تماس بگیرید.

فروشگاه فروش رنگ اپوکسی

بهترین روش اجرای رنگ اپوکسی

همانطور که در بالا بیان کردیم برای هر کدام از مشتقات تولید رنگ اپوکسی روش های اجرایی متفاوت می شود. مثلا برای اجرای زینک ریچ اپوکسی بهترین روش اجرای رنگ با ایرلس می باشد و باید توجه کنیم که حداقل 5/2 کیلوگرم بر متر مربع زینک ریچ مصرف شود و فاصله زمانی اجرای لایه های اپوکسی به اندازه باشد. فرض کنیم یک لایه زینک ریچ اجرا کردیم باید حداقل 12 ساعت فرصت خشک شدن به لایه زیرین بدهیم تا پرایمر خودش را بگیرد و خشک شود.بعد از آن رنگ میانی اپوکسی به ضخامت حداقل 120 میکرون اجرا شود و فاصله رنگ آمیزی نباید از یه حدی بیشتر شود چون رنگ اگر مدت زیادی از اجرای آن بگذرد ممکن است لایه رویه به خوبی روی آن نچسبد و انگار پول خود را به هدر داده ایم.

بنابراین دانش کافی برای بهترین روش اجرای رنگ اپوکسی باید داشته باشیم تا شرکت یا مجموعه ما دچار مشکلات بزرگتر نگردد.و حتی المقدور سعی کنیم از مشاوره تخصصی این حوزه استفاده کنیم.

مثلا دوستی داشتیم که زینک ریچ را با قیمت گزافی خریده بود و بعد از اجرا فرصت خشک شدن به پوشش نداده بود و فورا سالن قارچ را به مرحله بهره برداری رسانده بود و رنگ بدون آنکه خودش را بگیرد و به اصطلاح به پخت کامل برسد ، دز شرایط رطوبت شدید و بخار قرار داده بود.طبیعتا رنگ اپوکسی خودش را وا داده بود و دچار ضرر شد.

در هر حال ایمن رنگ را مشاور متخصص و امین خود بدانید.

فروشگاه فروش رنگ اپوکسی

 

رنگ های ضد اکسید و قلیا و رنگ های مخصوص سطوح قلع و گالوانیزه و غیره هر کدام کاربرد و شرایط جداگانه ای دارند و نمی توان برای هر پروژه نسخه جداگانه ای پیچید در صورتی که در اجرای پروژه به مشکل خوردید و سوال داشتید با فروشگاه رنگ اپوکسی ایمن رنگ تماس گرفته و همکاران ما با حوصله فراوان برای شما مشاوره تخصصی رایگان ارائه می دهند ، صفر تا صد خرید رنگ و مشاوره آن را به ما بسپارید.

 

 روش اجرای رنگ اپوکسی کف

نقاش یا مجری رنگ اپوکسی کف باید به تمام شرایط اجرای اپوکسی آشنایی کافی داشته باشد ما افرادی داریم که حدود 3 سال است مجری رنگ اپوکسی کف هستند باز هم در اجرا به پخت کامل نرسیدند. شما دوست عزیز فکر نکنید براحتی و برای اولین بار می توانید یک اجرای رنگ اپوکسی کف ، موفقی داشته باشید. بنابراین به طور خلاصه باید علاوه بر اجرا به نوع کف و شرایط کف مانند رطوبت و نوع کف بتنی یا موزائیکی و یا سنگی اشراف کامل داشته باشیم.

به طور کلی هر کف نیاز به ساب و زیرسازی دارد این زیر سازی ممکن است به تخریب کامل کف و از نوساختن کف بتنی و یا موزائیکی نیز منجر شود و یا درزگیری توسط بتونه انجام شود. بعد از زیر سازی و ساب نوبت به اجرای پرایمر هوا خشک می رسد.که میزان مصرف از 100 گزم تا 150 گرم بسته به زبری یا نرمی کف فرق می کند برای اجرای کف 3 میلی متری نیاز به 5/2 کیلوگرم رنگ میانی که به صورت ماستیکی تولید می شود داریم و این رنگ میانی اپوکسی کف پلی آمین ممکن است در 4 الی 5 لایه اجرا شود و نا گفته نماند بعد از هر اجرا نیاز به زیر سازی و تنطیم کردن کف برای اجرای لایه نهایی داریم.

اجرای لایه نهایی می تواند به صورت لیسه ای و یا پوست پرتقالی اجرا شود.اگر تردد انسانی مطرح است بهتر است که کف را پوست پرتقالی اجرا کنید.برای اجرای لیسه ای هر متر مربع 1200 گرم رنگ نیاز است ولی برای اجرای پوست پرتقالی 300 الی 400 گرم رنگ رویه با غلتک اجرا می شود.

فروشگاه فروش رنگ اپوکسی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما