فروش مبدل زنگ اهن نانو

همواره زنگ زدگی و پوسیدگی اهن یکی از معضلات مهمی است که ما روزانه درگیرش هستیم. ایمن رنگ تاپ ، فروش مبدل زنگ اهن نانو را در دستور کار قرار داده است. این پوشش حیرت اور می تواند زنگ اهن را به محافظی تبدیل کند که بتواند از جسم زنگ زده در برابر،پوسیدگی محافظت کند. در صورتی که تجهیزاتتان در معرض رطوبت شدید و پوسیدگی قرار گرفته ،این اختراع نانویی شگفت انگیز را خرید کنیدو استفاده کنید و لذت ببرید.

 tفروش مبدل زنگ اهن نانو

مبدل زنگ اهن نانو

این پوشش پایه اب ،را می توان با قلم مو روی سطح زنگ زده اعمال کرد،پوشش نانویی منحصر به فردی که می تواند ،ضمن پوشش دهی به سطوح زنگ زده مانع از پیشرفت پوسیدگی ،می شود.در واقع عمر فطعات زنگ زده را افزایش می دهد.و می تواند بعد از یکی دو ساعت اثر ان را روی سطوح مشاهده کرد.

فروش مبدل زنگ اهن نانو

فروش مبدل زنگ اهن نانو

این پوشش را در سطل های 30 کیلویی قابل عرضه است.و به مرکزیت تهران به تمام شهر های ایران ،خصوصا جنوب و شمال ایران که در معرض شرجی هستند،فرستاده می شود. و در بعضی از شهر ها نیز مانند تهران و کرمانشاه و بوشهر و همدان و بندر عباس و… نمایندگی داریم. که می توانید از انجا تحویل بگیرید.اگر نیاز به خرید مبدل زنگ اهن نانو داشتید، می توانید با ما هم تماس بگیرید.

فروش مبدل زنگ اهن نانو

مزایای مبدل زنگ اهن نانویی

  • پوشش دهی به سطوح زنگ زده و بهبود ظاهر سطوح
  • نکته جذاب این پوشش بدون نیاز به تمیز کاری زیر کار است.
  • در واقع زنگ اهن به عنوان یکی از مواد استفاده در فرمولاسیون رنگ می شود.
  • می توان هر رنگی را روی ان اجرا کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما