قیمت رنگ ترافیکی + خرید رنگ ترافیکی سرد و فروش رنگ ترافیکی اپوکسی

اگر دقت کرده باشید رنگ‌های ترافیکی در انواع مختلفی مانند سرما، گرما و اپوکسی در دسترس هستند و هر یک ویژگی، قابلیت‌ها و مزایای خود را دارند و همچنین از قیمت مناسبی برخوردار است و به همین علت از طرفداران زیادی برخوردار است.

ما اگر  بخواهیم در این مقاله چیزی در مورد رنگ های ترافیکی بگوییم، ابتدا باید بدانید که استفاده های زیادی برای عبور عابر پیاده، خطوط مسیر طولی و غیره وجود دارد.

برای ترسیم خطوط و نشانه ها در خیابان ها و جاده ها می توان از رنگ های گوناگون برای راهنمایی رانندگان استفاده کرد و لازم به ذکر است که رنگ های ترافیکی این مجموعه بسیار ماندگار بوده و پس از یک دوره کوتاه طراحی خیابان ها، روند خشک شدن را شروع می کنند.

رنگ های پایه آب به عنوان رنگ های حلال با آب از یکی از مواد اولیه طراحی شده اند، انها به راحتی با آب تمیز می شوند، و مشخصات بسته بندی رنگ ترافیک اکریلیک نیز این ویژگی ها را دارند و این کمک می کند تا هزینه های خود را کاهش دهید زیرا آب بسیار ارزان تر از رقیق کننده های حلال است و بسیار در دسترس است و رنگ مبتنی بر آب خشک سریع به ویژه برای خشک شدن با لمس در حدود ۵ دقیقه فرموله شده و اماده برای حرکت در حدود ۱۵ دقیقه است، اجازه می دهد ان را بسیار سریع تر خشک و این نوع رنگ مناسب برای درب و پنجره، و همچنین برای مشاغل که مشتری باید در ترافیک در اسرع وقت به کار خود برسند مناسب می باشد.

رنگ ترافیکی اکریلیک

این رنگ را می‌توان به صورت سرد یا گرم به کار برد و روش‌های مختلفی برای اجرا رنگ اکریلیک ترافیک از بهترین رنگ‌هایی است که می‌توان در موارد ترافیکی استفاده کرد و همانطور که از نام آن نشان می دهد، این نوع رنگ، رنگ معمولی نیست، در واقع شامل پلاستیک است و پس از خشک شدن، می تواند در برابر سوء استفاده بسیار بیشتر از رنگ های طبیعی شما مقاومت کند، بنابراین مزیت رنگ ترموپلاستیک دوام آن است اما تنها ضرر عمده، هزینه است و این نوع رنگ ترافیک برای استفاده در مناطق خاص از منطقه میانه اقیانوس اطلس قابل قبول است.

رنگ ترافیکی یک محصول مناسب برای درب پارک و پارکینگ است اگر در حوزه قضایی محل کار قابل قبول و کاربردی باشد، و این رنگ اجازه می دهد نقاشی در دمای پایین تر از رنگ های ترافیکی مبتنی بر اب قرار بگیرد.

رنگ ترافیکی اکریلیک

مشخصات رنگ ترافیکی

برای انجام کار مربوط به رنگ ترافیکی، باید به جزئیات رنگ های ترافیکی توجه کرده و از انها اگاه نباشید چرا که ممکن است کار باعث ایجاد تغییر شود و دقیقا با استفاده از همان رنگ بر پایه حلال یا تجهیزات ترافیکی رنگ بر اساس آب شما درمان و اسپری مانند یک خط کش معمولی که شما در حال حاضر دارید و یا ممکن است به دنبال خرید، و بدون پیوست، فرایندها یا تجهیزات مورد نیاز برای عمل سرد است.

رنگ گرمانرم سرد ما ارائه می دهیم پلیمرهای پلاستیکی محلول در رنگ است که برتر از رنگ های معمولی است و تمیز کردن رنگ گرمانرم سرد بر اساس حلال به عنوان رنگ بر اساس حلال است: مواد معدنی، نازکتر یا تولوئن توصیه می شود. رنگ های اپوکسی دو رنگ جزئی هستند که برای ایجاد یک محصول برتر در مقایسه با رنگ های سنتی استفاده می شود و به دلیل دوام ان در مکان های پرترافیک، به خوبی حفظ شده است، و رنگ اپوکسی با دوام تر از رنگ استاندارد ترافیک است، و ان را ارائه می دهد هر دو ضربه و مقاومت در برابر سایش، که ان را برای استفاده در بتن ایده ال است، اگر چه سطوح بتنی باید قبل از اپوکسی استفاده شود، و اپوکسی به دلیل واکنش شیمیایی که در هنگام مخلوط کردن این دو مؤلفه رخ می دهد، به شدت به این سطوح محدود می شود.

مشخصات رنگ ترافیکی

بسته بندی رنگ ترافیکی اکریلیک

این رنگ ها دارای قابلیت های جداگانه، به ویژه در بسته رنگ ترافیک اکریلیک، که در این بسته نوع ویژگی نوشته شده است. این رنگ گرم دارای دو روش کاربردی اصلی است: مشعل و ذوب، و هر روش نیاز به نوع متفاوتی از مواد دارد. ترکیب مواد یکسان است اما انها از یک فرایند تولید متفاوت عبور می کنند و بزرگترین مزیت رنگ ترموپلاستیک حرارتی دوام محصول نهایی است که می تواند برای چندین سال باقی بماند و همچنین ضعف تجهیزات گران مورد نیاز برای انجام کار و هزینه مواد آن بالا می باشد.

روش مشعل نیاز به یک پروپان ویژه «مشعل» برای گرم کردن مواد و اطمینان از اتصال مناسب به سطح کاربردی، و مواد معمولا به اندازه خاص مورد نیاز خریداری می شود، قرار داده شده در موقعیت خود، سپس با مشعل برای ذوب کردن در پیاده رو. تجهیزات این روش، اگرچه گران است، به اندازه روش ذوب گران نیست، اما عیب این روش معمولا محدود به رنگ، به عنوان مثال، ماشین های پارکینگ، علائم ناتوانی و غیره است.

رنگ ترافیکی فله

اگر شما به طور خاص به دنبال رنگ بازتاب هستید، چند شرکت وجود دارد که یک رنگ واقعی بازتاب را ایجاد می کنند، و این رنگ ها معمولا در مقایسه با رنگ های بازتاب معمولی گران هستند، اما رنگ ترافیکی عمده قیمت بهتری نسبت به سایر انواع رنگ ها دارد و با این حال، به طور کلی، این اصطلاح خود در واقع از فرایند اضافه کردن دانه های شیشه ای به رنگ بلافاصله پس از اسپری کردن آن است، که به آن یک خاصیت بسیار بازتاب دهنده در شب می دهد.

رنگ ترافیکی فله

این فرایند معمولا برای خطوط جاده یا خطوط جاده از خط اطلاعات و نیمکت پارک استفاده می شود، اما اگر کار به آن نیاز دارد یا شما دوست دارید که فراتر از ان کار کنید، می توانید از ان در خط عمومی استفاده کنید. هزینه دانه های شیشه ای می تواند از ۵۰ تا ۱۳۰ دلار برای یک کیسه (بسته به اندازه و کیفیت) که به راحتی می تواند به قیمت توصیه شده شما اضافه شود و یا اگر عکس را برای کمترین قیمت بگیرید، آن نیز به راحتی حذف می شود.

روش‌های مختلفی برای استفاده از دانه‌های شیشه‌ای وجود دارد، مانند اسپری کردن دانه‌ها روی رنگ مرطوب با دست، استفاده از دستگاه پخش دانه‌های شیشه ای با کیفیت و یا اگر یک دستگاه علامت گذاری خط دارید، بسیاری از نقوش برجسته خط دستگاه پخش کننده مهره شیشه ای را ارائه می‌دهند که مهره‌های پشت نوک اسپری را پخش می‌کند، کشتن دو پرنده با یک سنگ و تضمین حداکثر کیفیت.

رنگ ترافیکی عمده

رنگ ترموپلاستیک حرارتی به قطعه تخصصی نیاز دارد که مواد را در یک قیف بزرگ ذوب می کند و رنگ اصلی ترافیک یکی از همان نوع رنگ است که معمولا سه نوع ماده در این نوع رنگ وجود دارد که شما می توانید خرید، یکی به شکل پودر، یکی به شکل گلوله، و دیگری به شکل بلوک جامد.

خرید ذرات ترموپلاستیک معمولا بسیار گران است و هدف اصلی این پژوهش، توسعه و بهینه‌سازی یک رنگ روشن و شفاف به منظور بهبود قابلیت مشاهده رنگ‌های خط سنتی می‌باشد. این رنگ با امولسیون یک کوپلیمر اکریلیک حاوی پودر فیبری اصلاح شده و افزودنی های مختلف تهیه می شود. پوشش های ازمایشگاهی به صورت ازمایشگاهی و با استفاده از برس به پانلهای tin و نیمکت های فلزی و بتن های اسفالتی ساخته شدند.

رنگ ترافیکی عمده

نتایج نشان داد که رنگ تهیه شده با افزودنی‌های حاوی هگزامتیفوسفون سدیم و کربوکسی متیل سلولز سدیم، در مقایسه با امولسیونی که با امولسیونی سیلیکونی مخلوط شده بودند، از عملکرد مناسبی برخوردار است. مقاومت فیزیکی، مکانیکی و خوردگی برای بررسی امکان پذیری کاربرد این مواد در سطح جاده مورد بررسی قرار گرفت. نتایج نشان می دهد که رنگ، الزامات عملکرد اولیه نشان گذاری جاده را براورده می کند و تاثیر کمی بر عمق سطح جاده دارد و با عملکرد روشنایی، مقاومت در برابر سایش، چسبندگی و مقاومت اب در برابر شرایط دمایی اتاق مطابقت می کند.

قیمت رنگ ترافیکی

ما اینجا هستیم تا قیمت رنگ ترافیکی را مورد بحث قرار دهیم تا شما بتوانید یک محصول را به درستی انتخاب کنید. در درجه اول، تغییرات قیمت رانندگی کیفیت محصول است، که برای مقاومت در برابر تغییرات اب و هوایی و جلوگیری از ان لازم است. از جمله دلایل دیگر منجر به نوسانات رنگ ترافیک می‌توان به میزان چسبندگی و عدم سایش در برابر اصطکاک اشاره نمود. یکی می‌تواند کلر، ماده‌ای به نام لاستیک و الکیدس باشد که هر کدام دوام متفاوتی دارند. در دنیای امروز که استفاده از وسایل نقلیه و جریان ترافیک به نحو قابل توجهی افزایش یافته است، پیمانکاران ملزم به استفاده از رنگ های ترافیکی هستند. برای مثال، پیمانکاران از علائم ترافیکی برای مقاصد رانندگی استفاده خوبی می کنند. اگر بخواهیم در مورد کاربردهای بسیاری از رنگ های ترافیکی صحبت کنیم، مواردی مانند خطوط طول، خطوط عرضی، علائم ترافیکی، خطوط زرد، خطوط هشور و غیره قابل توجه هستند. این موضوع را همواره مد نظر داشته باشید. در این مقاله خرید و اماده‌سازی رنگ سرد برای تشخیص نمونه‌های بازار و استفاده از مزایای بی‌نظیر ان مورد بررسی قرار گرفته است.

قیمت رنگ ترافیکی

خرید رنگ ترافیکی سرد

اگر شما مشتریان عزیز هستید که تلاش می کنید اطلاعات در مورد خرید رنگ های ترافیکی اکریلیک سرد را دریافت کنید، لازم است که مطالب زیر را به دقت مطالعه کنید. رنگ ترافیکی سرد یکی از محصولات اصلی می‌باشد که در ان از چسب رزین استفاده می‌شود و به دلیل مواد مخصوص ان، برای خشک کردن ان به حرارت زیاد نیاز ندارد. در واقع، رنگ ترافیک سرد در مواردی مانند خطوط بین شهری و گاهی در بافت شهری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول با داشتن عمر نگهداری بیش از ۲۷۰ تا ۳۶۵ روز به یکی از پرکاربردترین محصولات تبدیل شده است. اگر می‌خواهیم انواع رنگ‌های ترافیکی سرد را معرفی کنیم، نکات مهم زیر را می‌توان گفت: رنگ ترافیک سرد تولید شده از مواد کلر و همچنین لاستیک: این نوع رنگ دارای استحکام چسبندگی بالا است و زمان بسیار کوتاهی برای خشک کردن ان دارد. رنگ ترافیکی سرد تولید شده از اکریلیک یا گرمانرم: این نوع رنگ می تواند به راحتی در زمان بسیار کوتاه و خشک شود و همچنین بسیار مقاوم به مایع مانند اسید. رنگ ترافیک سرد ترکیبی: یکی از ویژگی های این نوع رنگ افزایش میزان حرارت ان در هنگام استفاده از محصول است، و باید توجه داشته باشید که این محصول در مواردی مانند حاشیه بزرگراه، علائم هشدار و همچنین خط عابر پیاده استفاده می شود. از انجا که رنگ‌های سرد یکی از پرکاربردترین محصولات در زمینه تجهیزات ترافیکی است، طبیعتا ما امار بسیار بالایی در مورد خرید ان می‌بینیم. در واقع خرید رنگ های سرد ترافیک به روش های مختلفی انجام می شود، و می توانیم به یکی از محبوب ترین ان ها مراجعه کنیم، به عنوان روش عدم حضور یا در وب سایت و بنابراین برای اختصاص این موضوع می‌توانید با پیگیری مقاله بعدی، اطلاعات کلیدی در مورد چگونگی ارائه رنگ‌های ترافیکی را به دست اورید و از این فرصت برای خلق تجربه‌ای موفق و مقرون به‌صرفه برای خرید استفاده کنید.

خرید رنگ ترافیکی سرد

فروش رنگ ترافیکی اپوکسی

ابتدا باید در مورد انواع رنگ های ترافیکی اپوکسی و تجهیزات ترافیک صحبت کنیم و سپس شرایط فروش را توضیح دهیم تا بتوانید در انتخاب ان پیشگام باشید. در واقع، رنگ ترافیک اپوکسی در انواع مختلف تولید شده و در انواع مختلفی مانند رنگ اپوکسی سرد، رنگ اپوکسی گرم و ترکیبی یا چند جزء نمایش داده می‌شود. رنگ اپوکسی سرد ضخامت به ۶۰۰ میکرون می‌رسد و برای نقاشی خط مداوم و همچنین برش استفاده می‌شود. نوع دیگری از رنگ اپوکسی به نام گرم وجود دارد که برای خارج از جاده خوب است، با قابلیت خشک شدن سریع. یکی از ویژگی های اصلی که ما می توانیم برای رنگ چند جزئی ایجاد کنیم استحکام چسبندگی بالا در اسفالت است، بنابراین ما می توانیم فروش بالای این محصول را مشاهده کنیم. فروش رنگ های ترافیکی اپوکسی یکی از فرصت های اصلی است که مجموعه ما برای مشتریان با سطح اقتصادی در بازار ارائه می دهد تا انها به راحتی می توانند سفارش محصول را پردازش کنند. در بازار محصولات ترافیکی همیشه چند مجموعه وجود دارد که سعی می‌کنند قیمت‌های غیرمنتظره را برای فروش محصولاتشان ارائه کنند، که نیازمند دقت بالای مشتری است. ما به‌عنوان یکی از مهم‌ترین صاحب‌نظران در حوزه فروش رنگ‌های ترافیکی، این فرصت را مغتنم شمرده‌ایم تا مشتریان محصولی خوب با نوع فعالیت خود داشته باشند. ما به شما مشتریان عزیز و پیمانکاران طراحی ترافیک ارائه می دهیم تا از پنجره این مجموعه بازدید کنند و پس از مشاوره با کارشناسان و دریافت راهنمایی های لازم برای خرید تجهیزات ترافیکی مانند رنگ سرد، رنگ گرم و رنگ اپوکسی اقدام نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما