مشخصات کلی چسب چشم گربه ای آسفالت +بزرگترین مرکز خرید

تجهیزات ترافیکی و میخ های زردی که در خیابان ها هستند چگونه به زمین متصل می شوند؟ آیا فشار مکانیکی بالا و آب و هوای نامساعدجوی  مانند سیلاب آسیبی به این تجهیزات نمی زنند؟ تا به حال به علائم کنترل سرعت توجه  کرده اید؟ برای اتصال  این علائم ترافیکی به زمین از چسب چشم گربه ای استفاده میکنند. چسب های ویژه ای با خواص کاملا استثنائی وجود دارند تا از آسیب ندیدن این تجهیزات اطمینان خاطر داشته باشیم. تردد بالای خودرو و  عدم مرغوبیت چسب ها ممکن است دردسر ساز شوند. نظارت بر تمام این ها کار کار آسانی نیست. بنابراین چسب های چشم گربه ایمن رنگ با کیفیت عالی  تولید می شوند تا با خیال آسوده تجهیزات ترافیکی را در زمین نصب کنید.

خرید چسب چشم گربه ای

چسب چشم گربه ای یا چسب ترافیکی اپوکسی

ایمن رنگ تاپ شرکت تولید انواع چسب ها به ویژه چسب چشم گربه ای به طور حرفه ای است. این چسب ها با کیفیتی بسیار خوب  در اختیار مشتریان قرار داده می شوند. اجزای این چسب که بر پایه ی رزین اپوکسی است از دو بخش تشکیل می شوند. بخش اول چسب و بخش دوم هاردنر (مایع قهوه ای که با ترکیب شدن سبب افزایش خواص مکانیکی می شود). چسب چشم گربه ای ایمن  رنگ مناسب برای سطوح بتنی، آسفالت و دیگر سطوح است. این چسب با نام چسب ترافیکی اپوکسی شناخته می شود.

ویژگی های چسب ترافیکی اپوکسی

  • خواص مکانیکی منحصر به فردی که در این چسب وجود دارد سبب شگفتی استفاده کننده گان شده است.
  • مقاومت بسیار بالا نسبت به دما و رطوبت
  • زمان بسیار کوتاه خشک شدن چسب
  • چسبندگی عالی
  • دوام و ماندگاری بسیار بالا
  • مقاومت نسبت به شرایط بد آب و هوایی
  • مقاومت نسبت به ضربه
  • مقاومت نسبت به مواد شیمیایی

خرید چسب چشم گربه ای

قبل  از استفاده حتما باید توجه کنید که زمان خشک شدن چسب بسیار سریع است. پس از ترکیب 2 جزء چسب در حدود 5  دقیقه زمان برای مصرف آن دارید. پیش از استفاده از چسب از شرایط مناسب جوی و دمای مناسب  اطمینان حاصل کنید. زمین باید از هر گونه آلاینده ی مبرا باشد. زیر سازی مناسب میتواند در اثر بخشی هر چه بهتر این چسب به ما کمک کند .خواص مکانیکی این چسب ترافیکی که  باعث تمایز این چسب از انواع چسبهای دیگر است مهم تریم دلیل استفاده از آن است . نتیجه دهی هر چه بهتر این چسب نیازمند تمیزی کامل سطح زیرین است. پس از اینکه چسب و هاردنر به خوبی مخلوط شدند، با کاردک مناسب چسب را بر روی سطح قرار دهید.

ایمن رنگ مفتخر است با ارائه ی کیفیتی استثنائی خدمات شایسته ای به شما عزیزان ارائه دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما