اسپری رنگ نسوز نقره ای قرمز زرد

استفاده از اسپری رنگ نسوز نقره ای، قرمز، زرد مناسب ترین راهی است که برای بازسازی یا رنگ آمیزی به مبلمان یا هر چیز قدیمی دیگر در خانه خود می توانید انتخاب کنید. با این حال برای تضمین یک نتیجه خوب باید برخی دستورالعملهای مهم را دنبال کنید و همچنین مراقب خودتان هم باشید تا این محصول به شما آسیبی وارد نکند در ادامه این مطلب درباره نحوه استفاده از اسپری رنگ توضیحاتی می دهیم تا با این محصول بیشتر آشنا شوید.رنگ نسوز

اسپری رنگ نسوز نقره ای

علاقه مندان به هنر خیابانی به خوبی می دانند که در مورد چه نوع محصولی صحبت می کنیم اسپری رنگ نسوز نقره ای یا اسپری رنگ به  اسپری گفته می شود. اسپری اجازه می دهد تا رنگ به صورت قطرات ریز پاشیده شود و حتی بر روی سطح مورد نظر یک روکش یکنواخت ایجاد می کند. استفاده از اسپری رنگ به شما این امکان را می دهد که حتی بدون نیاز به قلم مو و غلتک  به غیر قابل دسترس ترین قسمتها هم برسید.

اسپری رنگ نسوز قرمز

با استفاده صحیح از اسپری رنگ نسوز قرمز و رعایت احتیاطهای لازم استفاده از آن حتی زمان تمیز کردن را کاهش می دهد رنگ اسپری می تواند با هر نوع سطحی سازگار شود به عنوان مثال شیشه، پلاستیک، آجر، سنگ و غیره همچنین می تواند پوششهای مختلفی را مانند رنگ مات، ساتن یا براق ایجاد کند.

اسپری رنگ نسوز زرد

در اینجا نحوه استفاده از اسپری رنگ نسوز زرد را به صورت کلی برایتان شرح می دهیم تا هنگام استفاده راحت تر عمل کنید هنگام شروع استفاده از اسپری هرگز از مواد و لوازم جانبی زیر غافل نشوید. شما برای رنگ آمیزی به موارد زیر نیاز خواهید داشت:

  • رنگ اسپری
  • یک ماسک
  • یک جفت دستکش
  • عینک برای محافظت در برابر پاشش
  • نوار ماسک
  • برزنت یا روزنامه
  • یک لباس

اسپری رنگ نسوز طلایی

در اینجا می خواهیم مقدماتی از رنگ کردن با اسپری رنگ نسوز طلایی را بررسی کنیم باید قبل از شروع کار رنگ آمیزی با اسپری این نکات را رعایت کنید اول از همه اتاقی که در آن کار را می خواهید انجام دهید را به اندازه کافی تهویه کنید سپس نواحی پیرامونی را با برزنت یا روزنامه محافظت کنید سطح مورد نظر را برای رنگ آمیزی بوسیله محصولات مناسب تمیز کنید و سپس سمباده بزنید تا سطح صاف شود.

قبل از اعمال لایه زیرین سطح را دوباره تمیز کرده و به خوبی خشک کنید بطری اسپری را به شدت تکان دهید قوطی را در فاصله 20 یا 30 سانتی متری از سطح نگه دارید سپس اسپری را در حین انجام کار تکان دهید و بفشارید هر بار که احساس کردید فشار شروع به ضعیف شدن کرد مجددا تکان دهید هنگامی که تمام سطح به خوبی با لایه زیرین پوشانده شد بگذارید خشک شود.اسپری رنگ نسوز طلایی

اسپری رنگ نسوز قرمز دوپلی کالر

روی قسمتهایی که می خواهید با رنگ دیگری رنگ شود نوار ماسک بچسبانید قبل از استفاده از اسپری رنگ نسوز قرمز دوپلی کالر اسپری را روی مقداری روزنامه امتحان کنید بطری را قبل از اسپری تکان دهید افت فشار می تواند باعث چکه کردن رنگ از اسپری شما شود بنابراین به یاد داشته باشید که پس از 30 ثانیه استفاده مجددا تکان دهید و قبل از برداشتن پوششهای محافظ و نوارهای ماسک اجازه دهید خشک شود.

اسپری رنگ نسوز نقره ای دوپلی کالر

هنگام رنگ آمیزی با اسپری رنگ نسوز نقره ای دوپلی کالر باید از چندین اشتباه خودداری کنید قوطی اسپری رنگ برای رنگ آمیزی مبلمان یا هر شی با سطح کوچک یا متوسط ​​بسیار کاربردی است این مزیت یک نتیجه بی عیب و نقص را بدون استفاده از برس یا غلتک نیز ارائه می دهد حالا اشتباهی که هنگام رنگ آمیزی با اسپری باید از آنها اجتناب کنید را شرح می دهیم.

قیمت اسپری رنگ نسوز نقره ای

همانطور که می دانید قیمت اسپری رنگ نسوز نقره ای برای نقاشی کردن محیطهای کوچک بسیار به صرفه می باشد. نقاشی با اسپری در یک اتاق بسته: گازهای اسپری رنگ، سمی هستند و ترجیح می دهند در هوای آزاد رنگ کنند در غیر این صورت در یک فضای تهویه شده کار کنید هنگام رنگ آمیزی اسپری بهتر است کودکان و حیوانات خانگی را دور نگه دارید اشیاء رنگ شده را به مدت 48 ساعت در گاراژ یا بیرون از منزل نگهداری کنید تا بوی رنگ از بین برود از اسپری رنگ در اتاقی که به بیرون راه دارد و یا زمانی که باد می وزد استفاده نکنید.

اسپری رنگ نسوز آمبروسول مشکی مات 700 درجه

محافظت نکردن از فضا: اسپری رنگ نسوز آمبروسول مشکی مات 700 درجه بسیار فرار است و در همه جا ته نشین می شود محافظت از فضای اطراف شی باید با مقوا تا شده باشد روزنامه های قدیمی یا ورقه های پلاستیکی را در جای خود با نوار چسب نگه داشته شود همچنین شکافهای بزرگ زیر درها را ببندید تا ذرات رنگ به داخل سر نخورد.

دریافت تجهیزات اشتباه: قبل از رنگ آمیزی اسپری مطمئن شوید که به خوبی از ذرات اسپری و استنشاق سمی محافظت شده اید و لباسهای پوشاننده قدیمی بپوشید و از دستکش لاتکس، عینک و ماسک نیز استفاده کنید.اسپری رنگ نسوز آمبروسول مشکی مات 700 درجه

اسپری رنگ نسوز آمبروسول نقره ای 700 درجه

برای پاک کردن لکه های اسپری رنگ نسوز آمبروسول نقره ای 700 درجه همیشه یک پارچه در دسترس داشته باشید و به اندازه کافی قوطی رنگ تهیه کنید تا مجبور به وقفه در کار نشوید نوار ماسک و کاغذ سنباده ریز برای سنباده زدن ملایم سطح بین لایه ها نیاز می شود.

آماده سازی نادرست وسیله برای رنگ آمیزی اسپری: برای اینکه رنگ اسپری کاملا بچسبد و از چکه کردن جلوگیری شود لازم است جسم مورد نظر را به درستی آماده کنید.

اسپری رنگ نسوز لیزر

با توجه به گفته بالا برای استفاده از رنگ کردن با اسپری رنگ نسوز لیزر نیاز است وسیله مدنظر را با توجه با نکات زیر آماده سازی کنیم:

  • گرد و غبار را پاک کرده و سطح را کاملا تمیز کنید.
  • برای سطوح بسیار صاف با سنباده ریز به آرامی سنباده بزنید.
  • برای محافظت از قسمتهایی از جسم که نباید رنگ آمیزی شوند نوار ماسک بزنید.

خرید اسپری رنگ نسوز دوپلی کالر

رنگ را روی یک تکه مقوا در فروشگاه تست کنید تا مطمئن شوید که اسپری می تواند به درستی عمل کند و رنگ انتخابی درست است سپس اقدام به خرید اسپری رنگ نسوز دوپلی کالر کنید. پاشیدن رنگ را با نگه داشتن قوطی رنگ در فاصله 25 سانتی متری از شی مورد نظر شروع کنید و به آرامی به جلو و عقب و بالا و پایین کار کنید تا پوشش یکنواختی روی کل سطح داشته باشید.

رنگ نسوز 400 600 700 درجه

برای جلوگیری از ضخامت بیش از حد به جای یک لایه ضخیم چندین لایه نازک از رنگ نسوز 400، 600، 700 درجه استفاده کنید در ضمن باید زمان خشک شدن به طور کلی 24 ساعت بین هر لایه رعایت شود.رنگ نسوز 400 600 700 درجه ما به شما برای خرید انواع اسپری رنگ این سایت را پیشنهاد می دهیم و می توانید با مراجعه به قسمت محصولات، ویژگیهای انواع اسپری را بررسی کنید تا خریدی مطمئن و باکیفیت را تجربه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما