درمان خوردگی اهن با نانو

خوردگی فلزات در صنایع و تجهیزات صنعتی، موجب تخریب فلز و تضعیف عملکرد آن می‌شود و سالانه خسارات مالی فراوانی را به دنبال دارد. برای درمان خوردگی فلزات راهکار های علمی زیادی خلق شده است.برای خرید و  دریافت بهترین  نمونه هایی از رنگ های نانو که شگفتی ایجاد کرده اند. و محققان کشورمان روش نوینی خلق کرده اند که سبب ثبت اختراع جهانی شده است، سایت ما را ببینید.

خوردگی یا زنگ زدگی اهن

توجه به اینکه خوردگی یک فرآیند خود به خودی است، سالیانه خسارت‌های آن موجب صرف هزینه‌های هنگفتی در سراسر جهان می‌شود. فرآیند خوردگی علاوه بر خسارت‌های مالی، خسارت‌های جانی زیادی را نیز موجب می‌شود. به ‌طورکلی بهترین و ساده‌ترین روش برای بهبود مقاومت فلزات در برابر خوردگی، جلوگیری از تماس سطح فلز و محیط خورنده است که این عمل به کمک اعمال یک پوشش روی سطح فلز امکان‌پذیر است.

درمان خوردگی اهن با نانو

درمان خوردگی اهن با نانو

محققان کشورمان تحت نظر شرکت نانو فناوری لارما پوشش 2 نوع پوشش را برای جلوگیری از خوردگی اهن اختراع کرده اند. که حقیقتا این اختراع سبب شده است که احساس کنیم بسیاری از چالش های روز دنیا رفع شده است.حقیقتا هم همین طور است. که در ادامه این دو نوع محصول را برای شما معرفی می کنیم.

درمان خوردگی اهن با نانو

پوشش  نانویی مبدل زنگ اهن برای رفع خوردگی

  • این پوشش درمان خوردگی اهن با نانو ، با زنگ اهن ترکیب شیمیایی تشکیل داده و دوست می شود..
  • در این پوشش نیاز به سمباده زنی و اسید شویی نداریم.
  • از پوشش های پودری الکترو استاتیک نانو فناوری است.
  • جهت پوشش دهی به سطوح زنگ زده نیاز به زیر سازی است.

درمان خوردگی اهن با نانو

رنگ پودری نانو  الکترو استاتیک درمان خوردگی اهن

علاو ه بر پوشش مبدل زنگ اهن لارما پوشش ،جهت پوشش دهی به سطوح زنگ زده بدون نیاز به زیر سازسی رنگ های الکترو استاتیک پودری ضد زنگ با فناوری نانو تولید شده است. برای خرید این دو نمونه رنگ با ما تماس بگیرید.نمایندگی های ما نیز اماده اند تا در نزدیکترین شهرستان محل زندگی شما این دو نمونه پوشش را به شما  تحویل دهند.

درمان خوردگی اهن با نانو

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما