خرید رنگ اپوکسی کاشی +آموزش

رنگ اپوکسی کاشی چیست و چه امتیازاتی دارد ؟ به مرکز خرید رنگ اپوکسی کاشی و سرامیک و موزائیک و بتن خوش امدید.  سطوحی که کاشی یا سرامیک شده اند در محیطهای مرطوب ممکن است بلند مدت دچار آسیب شوند و درزها و منافذی که روی آنها بوجود می آیند به علت نفوذ رطوبت و سیالات میشود. در این شرایط تعویض یا جایگزین کردن کاشی میتواند هزینه گزافی متوجه شما شود ما به شما توصیه میکنیم با استفاده ازیک رنگ کاشی و اپوکسی سطح را بطور کامل و یکدست پوشش دهید.این رنگ به گونه ای طراحی و تولید شده است که میتواند چسپندگی خود را مانند انواع کفپوش بتنی اپوکسی حفظ نماید.این پوشش مانند سایر پوششهای اپوکسی  بصورت دو جزئی طراحی شده است و شامل هاردنر رزین اپوکسی است.سخت کننده یا هاردنر برای انعطاف پذیری و چسپندگی بیشتر در رنگ بکار میرود بنابراین ترکیب این دو جزء از مراحل اجرای رنگ هم مهمتر است به گونه ای که اگر مراحل ترکیب این دو جزء اشتباه انجام شود دیگر رنگ قابلیت استفاده را ندارد واگر حتی رنگ را اجرا هم کنید نتیجه مطلوبی نخواهد داد لذا باید در ترکیب این دو جزء باید نهایت توجه و ریز بینی را بکار برد.

خرید رنگ اپوکسی کاشی

ویژگیهای رنگ اپوکسی کاشی

  • مقاومت بالا در برابر فشار و ضربه و سایش

این رنگ اگر بصورت اصولی اجرا شوددر برابر انواع نیروهای فزاینده محیط اعم از فشار،ضربه و سایش مقاومت میکند.در این روش هزینه های تعمیر و نگهداری کاهش پیدا میکند و ار همه مهمتر کفپوشی زیبا و متنوع به ما ارائه میدهد.

  • عدم تاثیر در برابر مواد شیمیایی

در محیطهای کاری ممکن است مواد اسیدی و قلیایی و همچنین روغنهای شیمیایی وجود داشته باشد که رنگها را تحت تاثیر قرار میدهد اما رنگ اپوکسی کاشی بعد از اینکه کاملا خشک شد مقاومت بالایی در محیط در برابر این عوامل از خود نشان میدهد و در اثر تماس با این مواد دچار خوردگی و تغییر رنگ نمی شود.

  • بهداشت بالا

رنگ اپوکسی کاشی مانند دیگر رنگهای اپوکسی خاصیت آنتی باکتریال و بهداشتی بسیار بالایی دارد.این رنگها آلودگیهای محیط را به راحتی جذب نمیکنند و هر ماده آلوده ای که روی آن قرار گیرد بخاطر اینکه به سطح نمی چسپد براحتی پاک میشود.

  • نفوذ پذیری بالای رنگ اپوکسی

این رنگها به گونه ای طراحی و تنظیم شده اند که می توانند کاملا منافذ و درز های ریز سطح را پوشش دهند و به منافذ بسیار کوچک نفوذ میکنند و خاصیت عایق رطوبتی نیز ایجاد میکنند.

خرید رنگ اپوکسی کاشی

مراحل اجرای رنگ اپوکسی   

  • استفاده از تجهیزات ساینده کف

وجود هرگونه ناهمواری و آلایندگی بر روی سطح میتواند بر روی کیفیت لایه های رنگ اپوکسی پلی امین   تاثیر منفی بگذارد به همین دلیل باید با استفاده از تجهیزات ساینده تمام آلاینده ها حتی اگر بصورت نقطه ای هم باشد پاک شود تا بتوانیم سطحی یکدست داشته باشیم و در نهایت نتیجه مطلوبی بدست بیاوریم.

  • اصلاح نقایص ساختاری کف

هر گونه خوردگی عمیق در درزهای کاشی باید بطور کامل با بتونه پر شود زیرا اصلاح آنها میتواند هم نتیجه مطلوبتری به ما بدهد هم اینکه میتواند در باعث صرفه جویی در مواد رنگ اپوکسی شود.

  • پاکسازی سطح از گرد و غبار

رنگ اپوکسی کاشی زمانی میتواند بهترین نتیجه و چسبندگی را به ما ارائه دهد که سطح عاری از هر گونه آلاینده ای باشد.زمانی که از دستگاه ساینده کف استفاده میکنیم طبیعتا ذرات ریزی هم بصورت پراکنده باز روی سطح می ماند که میتواند چسبندگی را ضعیف کند بنابراین بعد از استفاده از دستگاه ساینده میتوان از یک دستمال مرطوب سطح را پاکسازی کنید یا سطح را شستشو دهید.

  • خشک بودن کف

بعد از اتمام شستشوی سطح بهتر است تا خشک شدن کامل سطح صبر کنیم زیرا رنگ اپوکسی کاشی هیچگونه سازگاری با رطوبت و سطوح مرطوب ندارد در واقع هرچه خشکی سطح بیشتر باشد قدرت چسبندگی رنگ اپوکسی پلی امین  بیشتر است.

  •  ترکیب دو جزء رنگ و اجرای آن

بخاطر خاصیت دو جزئی بودن این رنگها حتما باید رزینها و هاردنرها را به نسبت مساوی و مشخص شده مخلوط کنیم سپس مستوان با استفاده از کاردک و غلطکهای مخصوص این کار رنگ را روی کف اجرا کرد.نکته حائز اهمیت این است که بعد از مخلوط کردن رنگ و هاردنر باید بدون وقفه رنگ آمیزی را شروع کرد چون حالت آماده بکار این نوع رنگ نباید با تاخیر انجام شود.

امروزه یکی از مهمترین و بهترین رنگ های کف و دیوار ، که جایگزین بسیار خوبی برای کاشی و بتن و موزائیک است ، رنگ اپوکسی است که این وژگی را دارد که بتواند سالهای سال مقاومت کافی داشته باشد.

اگر در مورد نحوه ی خرید رنگ اپوکسی کاشی  و میزان سفارش و قیمت رنگ کف اپوکسی سوالی داشتید همکاران ما در کنار شما هستند و صفر تا صد قضیه در کنار شما خواهند بود.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما