قیمت رنگ ترافیکی زرد

برای دریافت قیمت رنگ ترافیکی زرد تک جزئی و دوجزئی به سایت گروه ایمن رنگ تاپ مراجعه کنید .در این سایت می توانید قیمت انواع رنگ ترافیکی را مشاهده نمایید. چون بروز رسانی کلیه مقاله ها مشکل است می توانیددرصفحه اصلی سایت قیمت ها را ببینید.

رنگ ترافیکی زرد

رنگ ترافیکی چیست؟

منظور ما رنگ ترافیکی همان رنگ هایی است که در خط کشی جاده ها برای هدایت مسیر و تفکیک ان در مسیرهای رفت و برگشت استفاده می شود. می تواند به صورت رنگهای دوجزئی و سه جزئی و تک جزئی بکار رود. رنگ های دوجزئی و سه جزئی بیشتر در پیاده روهها و مسیر عبور عابرپیاده و پارکینگ هاو.. به کار می رود.

رنگ ترافیکی زرد

فام های رایج رنگ ترافیکی

  • فام سفید
  • فام زرد
  • فام قرمز

فام سفید پرکاربردترین رنگ مورد استفاده در خط کشی جاده ها و خیابان هاست.و بیشتر درخطوط محوری جاده ها کاربرد دارد.و فام زرد درخطوط محوری مسیرها بیشتر مرسوم است.فام های قرمز بیشتر دررنگ های دوجزئی و سه جزئی و در داخل شهر کاربرد دارد.

رنگ خط کشی زرد

بررسی قیمت رنگ ترافیکی براساس فام

قیمت رنگ های ترافیکی با فام های زرد از رنگ های خط کشی با فام های سفید بیشتر است. واین به نوع پیگمنت ان و میزان درخواست ها و دردسترس بودن مواد اولیه برمیگردد. بررسی قیمت اجرای خط کشی گرم و سرد بحث ها مفصل است.که دران اجرای گلاسبید و نوع رنگ دخیل می شود.

رنگ خط کشی زرد

قیمت رنگ ترافیکی زرد

قیمت ها می تواند برحسب شرایط و فرمول ها تغییر کند. حتی می تواند برحسب نوع برند تغییر نماید. این قیمت های تاریخ 10 فروردین 98 است. برای دیدن بیشتر قیمت ها کلیک کنید.

17000-22000تومان هرکیلو رنگ ترافیک اکریلیک ترموپلاست زرد

تک جزئی

28000-35000تومان هرکیلو رنگ ترافیک اکریلیک ترموپلاست زرد  دوجزئی
8000 -12000تومان   لیتری تینر ترافیکی

 

با ماتماس بگیرید. شما قیمت های بروز را ازما بخواهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما