فروش پوشش ضد زنگ اهن

یکی از چالش های اصلی در پروژه ها ی ملی خوردگی و زنگ زدگی به  مرور زمان تجهیزات و ادوات است. و این می طلبد که با استفاده از تکنولوژی و علم روز دنیا این مشکلات حل شود. ابتدا بیایید با ضد زنگ نانویی ما اشنا شوید.و بعد راجع به  فروش پوشش ضد زنگ اهن و نانویی با شما حرف بزنیم.به سایت اینترنتی ما سر بزنید.

فروش پوشش ضد زنگ اهن

پوشش ضد زنگ اهن نانویی

این مایع ضد زنگ نانویی با اب رقیق می شود و روی محل ، قطعه ی زنگ زده ، می زنند و زنگ اهن را به عنوان یکی از ایتم های فرمول شیمیایی خود استفاده می کند و بعد از نیم ساعت به پوشش ضد خوردگی تبدیل می شود.این پوشش را باید لمس کنیم و استفاده کنیم تا راز این پوشش ضد زنگ اهن نانویی را بفهمیم. ممکن است باورش برا بعضی ها سخت باشد، و در خواست دهد که باید تجربه کنیم . ما می توانیم برای نمونه ارسال کنیم.ابتدا برای از مایش استفاده کنید و بعد از ان اگر دوست داشتید از ما خرید کنید.

پوشش ضد زنگ اهن

فروش پوشش ضد زنگ اهن

بسیاری از نمایندگی های ما در شهر های بزرگ حضور دارند،و می توانید از این نمونه رنگ استفاده کنید مزایای این پوشش زیاد است و ارزش این را دارد که یکبار از ان استفاده کنید. مقرون به صرفه و ارزشمند است. در تمام شهرهای ایران استفاده شده است. و اختراع دانشمندان کشورمان است. و نمونه های انجام شده را در تصاویر می بینید.

پوشش ضد زنگ اهن
اماده ارسال به بندر عباس

خصوصیات پوشش ضد زنگ اهن نانویی

  1. نوعی پوشش مبدل زنگ اهن نانویی یا رنگ ضد زنگ نانویی است.
  2. زیر کار نیاز به تمیز کاری از زنگ اهن ندارد.
  3. رقیق کننده ان اب است.
  4. کاملا بدون بو است.
  5. با اسپری و قلم مو قابل اجراست.
  6. بعد از اجرا اهن زنگ زده را به صورت قهوه ای سوخته در می اورد.
  7. از تکنولوژی نانو بهر گرفته است.و کاملا پوشش نانویی است.
  8. انتقال دانش ان به کشور چین نیز انجام شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما