فروش رنگ ترافیکی سفید در شیراز

برای خرید انواع رنگ ترافیکی سفید یا خط کشی جاده و خیابان و پیاده رو در شیراز به سایت ایمن رنگ تاپ مراجعه کنید و کارشناسان واحد فروش رنگ می توانند فورا درخواست شما را بررسی کرده و در صورت نیاز نمونه رابرای شما بفرستند. درصورت رضایتمندی شما ما میتوانیم محموله را برای شما در اقصی نقاط استان فارس و شیراز ارسال نماییم.

فروش رنگ ترافیکی سفید

فروش رنگ ترافیکی سفید در شیراز

تنوع برند های تولید کننده در حوزه خط کشی راهها ما را براین داشت که خدمات فروش انواع رنگ خطکشی سرد و گرم و چند جزئی را ارائه دهیم و مرکز فروش رنگ ترافیکی در شیراز اماده است تا نیاز پیمانکاران و کارفرمایان حوزه ی خط کشی را رفع نماید .ما قادر به تامین انواع رنگ های ترافیکی با هر حجمی در شیراز هستیم و با صادر کنند گان نیز همکاری میکنیم. فقط کافی است یکبار امتحان کنید.مشتری واقعی ما می شوید. خدمات ما ،ما را منحصر به فرد کرده است.

فروش رنگ ترافیکی سفید

انواع رنگ ترافیکی سفید در شیراز

 • رنگ های سه جزئی سفید
 • رنگ دوجزئی سفید
 • رنگ ترافیکی سقید سرد اکریلیک سفید تک جزئی
 • رنگ ترافیکی سفید  سرد اکریلیک ترموپلاست تک جزئی
 • رنگ ترافیکی ترموپلاستیک  گرم سفید اسپری
 • رنگ ترافیکی سفید گرم (اسکرید- اکستروژن)
 • رنگ های ترافیکی سفید پیش ساخته برای علائم افقی

فروش رنگ ترافیکی سفید

اجرای رنگ ترافیکی سفید

رنگ های خط کشی با فام های سفید در قالب رنگ های چند جزئی بیشتر با اسپری های  مخصوص اجرا می شوند. ورنگ های خط کشی گرم با ماشین های خط کشی مخصوص اجرا می شوند.و معمولا برای کیلومترهای کمتر از 60 اجرای رنگ گرم توصیه نمی شود. رنگ های پیش ساخته ترافیکی معمولا مقرون به صرفه و در کارتن های مخصوص عرضه می شوند و نیاز به نیروی کاری کمتر و سرعت اجرای خوبی دارند. دوام رنگ های پیش ساخته یا پریفاب نسبت به رنگ هایی که در جا اجرا می شوند بیشتر است. به صورت لایه لایه خراب می شوند.

فروش رنگ ترافیکی سفید

زمان اجرای رنگ خط کشی یا ترافیکی سفید گرم

 1. یکی از نکات بسیار مهم در عملیات اجرای رنگ خط کشی فصل و زمان مناسب خط کشی است.مطابق استاندارد در هنگام خط کشی گرم باید شرایط زیر برقرار باشد.
 2. سطح روسازی باید خشک و عاری از هرگونه شبنم باشد.
 3. سرعت باد باید کمتر از 10 متر برثانیه باشد.
 4. به عبارت دیگر اگر در زمان اجرای خط کشی دمای سطح روسازی از 10 درجه و دمای هوا از 13 درجه سانتی گراد کمتر باشد،خط کشی گرم عملکرد مناسبی ندارد.

برای خریدانواع رنگ خط کشی و رنگ های جداول خیابان و گلاسبید با ما ارتیاط بگیرید.

 

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما