قیمت عمده رنگ ترافیکی درتهران

اجرای رنگ ترافیکی و یا خط کشی روشی ارزان قیمت برای اطلاع دادن وضعیت محور ،به رانندگان است .برای خرید و دانستن قیمت عمده رنگ ترافیکی در تهران و اصفهان و شیراز و تبریز و مشهد و سایر شهر های بزرگ ایران،شرکت ایمن رنگ تاپ را فراموش نکنید. هم ارزان بخرید،و هم مشاوران را بگیرید و درخواست ارسال انواع رنگ های خط کشی سرد و گرم و پیش ساخته، به تمام نقاط ایران میسر است.

قیمت عمده رنگ ترافیکی

انواع رنگ ترافیکی عمده دارای خدمات فروش

  • رنگ ترافیکی سرد اکریلیک تک جزئی
  • رنگ ترافیکی سرد اکریلیک ترموپلاست
  • رنگ ترافیکی گرم اسپری
  • رنگ ترافیکی گرم (اسکرید-اکستروژن)
  • نمونه رنگ های ترافیکی پیش ساخته
  • رنگ های ترافیکی تک جزئی و چند جزئی

قیمت عمده رنگ ترافیکی

نکته:

ساخت بعضی از رنگ ها خصوصا رنگ های گرم وسرد بنا به نیازمشتری ممکن است تا یک هفته طول بکشد.بنابراین قبل از درخواست سفارش تولید این مساله را مد نظر قرار دهید که برای اجرا وقت داشته باشید.

قیمت عمده رنگ ترافیکی

قیمت عمده رنگ های ترافیکی یا خط کشی بنا به مقدار مورد نیاز مشتری می تواند کم ویا زیاد شود. قیمت های عمده ، رنگ های ترافیکی مخصوص خط کشی را روزانه می توانید از ما استعلام کنید.  ایمن رنگ تاپ مفتخر به فعالیت دراین حوزه است تا نیاز پیمانکاران وکارفرمایان و خریداران عمده را در هر سطجی  پاسخ دهد. امیدواریم که از خدمات فروش و پس از فروش ما راضی باشید. همین الان نوع رنگ در خواستی طبق موارد بالا را از ما قیمت بگیرید.

قیمت عمده رنگ ترافیکی

رنگ ترافیکی عمده درتهران

برای خرید رنگ ترافیکی عمده می توانید از نمایندگی های مجاز شرکت ایمن رنگ تاپ یا مستقیما از کارشناسان فروش ما درخواست خرید کنید.جهت بارگیری نیازی نیست نگران باشید. می توانید توسط باربری اشنای خودتان، به ما کامیون ارسال کنید. تا محموله برای شما ارسال شود.قیمت رنگ های ترافیکی ما نسبت به کیفیت ان بسیار پایین است.پوشش عالی قیمت بسیار مناسب و زمان خشک شدن مناسب وسختی خوب در شرایط جوی می باشند.

قیمت عمده رنگ ترافیکی

رنگ ترافیکی عمده همراه با گلاسبید عمده

برای بهتر دبده شدن رنگ های ترافیکی روی ان گلاسبید یا دانه های شیشه ای می پاشند.برای خرید عمده،گلاسبید یا دانه های شیشه ای می توانید با ما در ارتباط باشید.گلاسبید در کیسه های 25 کیلویی و پالت های یک تنی به خریداران عرضه می شود. گلاسبید یکی از محصولاتی است که بدون ان رنگ ترافیکی در شب معنی پیدا نمی کند. گلاسبید با کیفیت و تازه را از ما خرید کنید.باما تماس بگیرید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما