قیمت چسب اپوکسی دوجزئی ترافیکی

چسب ترافیکی که برای چساندن علائم افقی به سطوح اسفالتی و بتنی توصیه می شوند قیمت چسب اپوکسی دوجزئی ترافیکی بر حسب کیلوگرم حدود 30 هزار تومان می باشد و بسته به کیفیت ان و برند ان می تواند بالا برود. که به صورت مایع و پودری در بازار وجود داشته و برای چسباندن چشم گربه ای اسفالت برامده و حتی بازتا ب شونده روی اسفالت بکار می رود.

قیمت چسب اپوکسی دوجزئی

چسب اپوکسی چیست ؟

چسب اپوکسی با پلیمر دار کردن رزین اپوکسی و هاردنر تحت پخت بوسیله واکنش دوجزء و رزین و هاردنر و پیوند کوالانسی به وجود امده و این واکنش حرارت زا موجب تشکیل پلیمر مقاوم و سخت می گردد و این خاصیت خوب باعث شده که به طیف وسیعی از مواد بچسبد و این چسب به گنه ای توسعه یا فته که با تمام شرایط سازگار باشد .برخی از مهمترین عملکردی که دارد مقاومت در برابر اب و حرارت و عایق بودن حرارتی و مکانیکی است یعنی در مقابل ضربه و سرد و گرم شدن مقاوم است.برای دریافت قیمت چسب ترافیکی با ما تماس بگیرید.

قیمت چسب اپوکسی دوجزئی

بسته بندی چسب دوجزئی چشم گربه ای

چسب دوجزئی ترافیکی معمولا به صورت بسته های 2.5 و 5 کیلویی عرضه می شود چرا که بعد از باز کردن ان و مخلوط با هاردنر تحت هیچ شرایطی سفت شدن ان متوقف نمی شود و به خاطر همین است که در بسته بندی با وزن بالا قابل عرضه نیست ولی می توانیم بسته به نیاز مشتری وزن چسب را افزایش داده و در بسته های با وزن بزرگتر عرضه کنیم.

قیمت چسب اپوکسی دوجزئی

قیمت چسب اپوکسی دوجزئی

همانطور که در بالا اشاره شد قیمت چسب اپوکسی دوجزئی درسال 98 و درب کارخانه با برند های ایرانی و با ضمانت 6 ماهه هر کیلو از 30 هزار تومان شروع می شود و می توان بسته به کیفیت و ماندگاری بیشتر، قیمت ان افزایش یابد.این قیمت به صورت عمده بوده و سفارش تولید بالای 200 کیلو پذیرفته می شود. همراه این چسب ها به چشم گربه ای های یک طرفه و دو طرفه نیز به فروش می رسد .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما