مجموعه ایمن رنگ تاپ شما را به خرید بهترین محصولات رنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید رنگ کفپوش اپوکسی کارخانه های تولیدی

آنچه در این مقاله میخوانید...

درباره کفپوش اپوکسی مزیت کفپوش اپوکسی انواع کفپوش اپوکسی کفپوش اپوکسی کارخانه ها ی تولید یخرید و فروش کفپوش اپوکسی
کفپوش اپوکسی کارخانه

این روزهها میل به خرید رنگ مقاوم و متنوع از لحاظ زیبائی و کیفیت برای پوشش و محافظت از کف پارکینگ ها و سالن های سر پوشیده زیاد شده است.یکی از انها کفپوش اپوکسی کارخانه های تولیدی و بهداشتی می باشد که از جنس رزین اپوکسی می باشد و پاره ای از انها ازجنس رزین پلی اورتان می باشد.که در ادامه با کم و کیف این کف پوش ها اشنا می شویم.

کفپوش اپوکسی کارخانه

درباره کفپوش اپوکسی

به محصول نهایی و پخته شده رزین های اپوکسی همان اپوکسی می نامند. رزین های اپوکسی ممکن است با خود یا مواد سخت کننده هایی مانند امین های چند عاملی و الکل ها و فنول ها ی چند عاملی واکنش دهند که این خود منجر به تشکیل پلیمری ترموست می شود.که خواص مکانیکی و مقاومت دمایی بالا و همچنین مقاومت شیمیایی دارد. این خاصیت به اپوکسی کاربرد فراوانی بخشیده است از جمله کاربرد ان در صنعت و تزئینات و به عنوان کف پوش با عمر بالا روی کف و حتی پوشش روی فلزات به عنوان ضد زنگ و پرایمربکار می رود.

کفپوش اپوکسی کارخانه

مزیت کفپوش اپوکسی

کف های بتنی به دلیل خاصیت قلیایی زیاد و وجود کانی های فلزی براحتی مورد اسیب های شیمیایی و فلزی قرار می گیرد و براحتی مواد شیمیایی در داخل ان نفوذ کرده و سبب تخریب ان می گردد. همچنین پوششهای قیری و اسفالتی نیز نسبت به حلال های نفتی و نفوذ مایعات واکنش نشان داده و زود تخریب می شوند.این مواد با قرار گیری روی این سطوح هم جلو نفوذ مایعات و حلال ها را گرفته و همچنین از سطوح دهها سال محافظت می کند.

کفپوش اپوکسی کارخانه

انواع کفپوش اپوکسی

کفپوش هایی که غلطت بسیار بالائی دارند و در واقع درصد سیلیس انها بسیار بالاست و به وسیله ابزارهای دستی و مکانیکی۸ تا ۶ میلی متر روی سطح بکار می روند.این کفپوش ها در پلایشگاهها ی نفت و به عنوان کفپوش اپوکسی کارخانه های بزرگ مواد شیمیایی وکف پوش کارخانه های تولید ی خودرو سازی کاربرد دارند.یه نمونه دیگر کفپوش های اپوکسی خود تراز شونده که با استفاده از شانه های پلاستیکی روی سطح پهن می شوند و می توانند از ضخامت یک تا دومیلی متر و تا ۳ میلی متر روی سطوح اجرا شوند این کفپوشها نیز مقاومت کافی در برابر ترددو مواد شیمیایی دارند.

کفپوش اپوکسی کارخانه ها ی تولید ی

  • باید مقاومت کافی دربرابر تردد لیفتراک داشته باشد .
  • حدود ۲ میلی متر از رنگ اپوکسی که اجرا شود کافی است.
  • می توان برای راحتی بیشتر از یه لایه میانی استفاده کرد.
  • قطعا در مقابل شستشو و مواد شیمیایی مقاوم می باشد .
  • درصورت خرابی می توانیدان را ترمیم کنید.
  • از کشیدن تجهیزات روی کفپوش خود داری کنید.
کفپوش اپوکسی کارخانه

خرید و فروش کفپوش اپوکسی

اگر کارخانه دار یا دارای سالن سر پوشیده هستید و دوست دارید یه سطح زیبا و با جلوه ای برای خود داشته باشید می توانید با ما در تماس باشید.اگردر صادرات این کفپوش ها هستید ما هر حجمی را برای شما فراهم می کنیم.نگران تائید یه ها و کیفیت ان نباشید.

روح اله ثنایی فر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایمن رنگ تاپ شما را به خرید بهترین محصولات رنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.